Mam najlepszą pracę, jaką mogłam sobie wyobrazić. Uwielbiam mój tryb, kiedy to sama sobie ustalam godziny pracy, sama sobie jestem szefem i mogę pracować w domu. To wielki luksus patrząc na moich znajomych, którzy mają sztywne godziny pracy, muszą być od – do i nie ma mowy o spóźnieniu. Ja bardzo cenię sobie taki rodzaj pracy, jaki obecnie mam. A czym się tak naprawdę zajmuje ?

Zaproszenia, jakie chcesz

modne zaproszenia ślubne bohoZajmuje się robieniem własnoręcznych dodatków na różne uroczystości, takie jak chrzciny, komunie, śluby. Różne upominki dla gości, ozdabiam na przykład świecę na chrzciny, pomagam w dekoracjach stołów, a także projektuje zaproszenia. Powiem szczerze, że z tym ostatnim, czyli zaproszeniami idzie mi chyba najlepiej, bo zamówień mi nie brakuje, a wręcz przeciwnie zamówień mi cały czas sukcesywnie przybywa. Ostatnio coraz częściej klientki pytają o różne style. Przychodzą z pomysłami i inspiracjami, które zobaczyły w internecie i chciałyby coś podobnego. Zauważyłam, że stały się modne zaproszenia ślubne boho. Na taki styl jest coraz większe zapotrzebowanie. Są one przede wszystkim oryginalne i nieszablomowe. Idealnie pasują do par, które chcą się wyróżnić na tym tle. Jest to trochę awangarda , ponieważ nie wpisują się one w tradycyjny model zaproszeń. Wyglądają bardzo romantycznie, świeżo i swobodnie. Sama się w nich bardzo szybko zakochałam. Przyznam jednak, że nie są tak łatwe do zrobienia, gdyż do nich muszę używać specjalnej papeterii, drewna, pióra, czy różne kwiatki. Generalnie powinno się je robić z ekologicznych materiałów i tak też staram się je tworzyć. Kiedy miałam pierwsze zamówienie właśnie na taki styl, to panna młoda nie kryła zachwytu. Była naprawdę bardzo zadowolona z tego, jak to wygląda, jak się prezentuje. Od razu poleciła je swoim koleżankom, które też niedługo biorą ślub i rozglądają się za zaproszeniami. W tym stylu lubię to, że każde zaproszenie może być inne. Tutaj nie ma standardowego wzoru i można dać ponieść się fantazji, ale oczywiście z umiarem. Kicz nie jest wskazany. 

Cieszę się, że coraz bardziej otwieram się na nowe style i pomysły klientek. Bardzo dużo się przy tym uczę i pozwala mi to się ciągle rozwijać. Druga kwestia jest taka, że klientki są naprawdę bardzo zadowolone z tego i mówią, że wszystko jest tak, jak sobie wymarzyły, a to ważne, aby ich najważniejszy dzień był dokładnie taki, jaki chciały, aby był. Sprawia mi to ogromną radość, kiedy patrzę, jakie są szczęśliwe i nie mogę się doczekać kolejnych wyzwań związanych właśnie z nowymi projektami. 

Kategorie: Imprezy